» Poradna » Web a internet

Vir v routeru

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli když v nastavení routeru když se podívám do UPnP tak tam mám "port" Teredo a Skype UDP a mojí ip adresu ale nic jsem tam nedával a skype nemám v pc a dřív to tam nebylo ale o víkendu se mi stalo že jsem se mi otevřelo okno v googlu a přidalo se mi rozšíření nějaký tak jsem ho odstranil a projel jsem PC avirou a nic mi to nenašlo a teď jsem začal pociťovat větší ping ve hrách a dřív se mi to nestávalo

Odpovědi na otázku

To není vir v routeru, ale v PC. V Routeru vypni UPnP a nastav pořádné heslo.

už jsem to udělal doufám že to pomůže ještě jsem dal Full Scan na PC

Proveď reset routeru a nové nastavení sitě.. čili reset..NIKOLIV restartJaké rozšíření se ti přidalo do Chrome..??? Většinou to bývá nějaký SHIT vir, pokud jsi do Chrome nepřidával něco ty sám ručně.. A k tomu bych si tedy i tipnul, že to máš zavirovaný.. Takže tě čeká přeinstalace systému..

Reset to znamená že se vymažou všechny data a bude je tam muset zadat ?

Reset routeru je něco v tom smyslu, že jej budeš mít jako nový a jako prvně jej budeš opětovně nastavovat .. a ano,tím se tam vše smaže..