» Poradna » Mobily

Vir v IPhonu?

Dobrý den, je možné že můj IPhone SE 2020 je zavirovaný? Když jsem na yt sami se mi zastavují videa a jednou mne přeskočilo i na jiné. Pořad se mi zapinala Siri, nonstop. Tak jsem ji vypla, jenze pak se mi i nějak přepla aplikace na jinou, tak jsem mobil cely resetovala. Vymazala úplně všechno, co jde. A i po tomto si jdu poslouchat hudbu a vyskočí na mě modrá obrazovka s titulkem navrchu VOICE CONTROL a furt to musím prostřednictvím toho hlavního tlačítka vypínat.

Odpovědi na otázku

Není to možné. Zjevně ti blbne dotyková vrstva nebo jiná součást ovládání, která vydává nežádoucí povely. Tohle vir opravdu není.

Všechny problémy mají společného jmenovatele - home button. Přepínaní aplikací se aktivuje dvojklikem na HB, siri se aktivuje dlouhým podržením HB, voice control se zobrazuje po dlouhém podržení HB, když není aktivní siri. Zřejmě vadné, vytopené nebo zasviněné tlačítko.