» Poradna » Ostatní

Vir cv PC (reklamy)

Dobrý den, mám v PC vir (myslím že se jedná o adware vir), prostě na cokoliv na netu kliknu tal vyskačí reklama, a i na každé stránce je plno reklam, které tam nebyli, a prohlíženi na int. je pomalé, zkoušel jsem eset online scaner, pak eset smart security trial, a nic to nenašlo ,sice mám normálni antivir, ale avg free takže 😀😒 Jaký antivir si mám stáhnout nebo co mám dělat? Předem díky....

Odpovědi na otázku

Vir není jedinou možnou škodnou v počítači, hádal bych spíše na spyware, či podobnou havěť. Stáhni si Malwarebytes Antimalware a tím to, nejlépe v nouzovém režimu, projeď.

Je mozne, ze problem nie je v pc, ale napr. v routeri, ktory mohol byt napadnuty a ma zmenene nastavenie DNS serverov. Ak je v sieti viacero pc a deje sa to na viacerych, urobil by som hard reset routera + vypol vzdiaelenu spravu a nastavil ine ako standardne heslo (nie lahko uhadnutelne).

Další možností může být zrádný doplněk v prohlížeči.