» Poradna » Programy

VIR ČI CO!!!

Ahoj, po třech dnech se vrátím domů a celej počítač rozhašenej (mladší bratr...) Jako domovská stránka vyskakuje http://windows-find.com/index.htmPozadí ve windows je úplně pošahaný - bliká bílá a béžová plocha a nelze nastavit jinak - vlastnosti obrazovky nejsou. Použil jsem:CWShredderAd-Aware 6Microsoft Antispywarea pořad nic. Nevíte o co se jedná a jak s tím pryč?

Odpovědi na otázku

Jo a ještě při ukončování se snaží ukončit nějakej program Win Min...

Použitý operační systém?

wIN XP

Bratrovi naplácat na holou (někdy to pomůže). Vše totálně odstranit a opět pečlivě nainstalovat. Opatřit heslem BIOS i OS, proti nenechavým prstíkům. Bratrovi koupit jako kompenzaci nafukovací kačenku - kdo si hraje nezlobí.

dobrá rada nad zlato!

Starší bod obnovení systému by ti nepomohl?

Obnovení systému ve windows nemam zapnuty. Driv jsem nejak obnovoval pres dos, ale to v tomto pripade asi nejde, ze?

Nechápu to blikání té plochy - mění se neustále bílá a béžová - nastalo se to někdy někomu?

A není to monitorem? Nebo špatně zasunutej video kabel? Víš houby co s komplem dělal.

najpesie je sformatovat HDD a dat tam Windows nanovo

Uz som sa s tym stretol (blikanie desktopu). Je to nieco s ActiveX hovadinami a skusal som to odstranit ako aktivnu plochu. No bez uspechu.Tiez som pouzil co sa dalo, no bez vysledku. Spekuloval som asi 3 dni a na nic som neprisiel. Takze moja rada je tiez, Reinstal OS...

ked sa Ti naistaluje do PC tolko sajrajtu (vraj nalepsie antispyware programy vedia odstranit len 60%) a mozno tam mas aj nejake dialery a podobne mile veci (activeX doplnky...) tak by som radsej preinstaloval WIN

http://forums.spywareinfo.com/lofiversion/index.php/t44... by ti melo pomoct, nebo mi posli post z Hijackthis do mojeho fora, reinstal je opravdu az ta posledni moznost