» Poradna » Ostatní

Viphone nebo Fayn

AhojMůže mi někdo poradit jestli Viphone Fayn a nebo někoho jiného. Potřebuji to jako náhradu telefonní linky na občasné zavolání. Funguje to opravdu bez paušálu a nebo mi něco uniklo mezi řádky ? Je možné používat FaynFree bez časového omezení? Dík za radu.

Odpovědi na otázku

Fayn bych nedoporučoval, spíš ha-loo, 802 apod. Zkus se podívat tady: www.telefonujeme.cz

Proč se ti nelíbí Fayn?

Zkus viphone ;) http://viphone.cz/computer/ - 100kc kreditu do zacatku

Dík a8n Asi je to jasný