» Poradna » Programy

Vím o netrestatelném způsobu, jak prodávat warez, mp3 apod.

Zdravím,předem chci prohlásit, že v žádném případě uvedený postup nehodlám realizovat ani nechci spáchat jiný trestný čin.O co jde - je potřeba rozdělit odesílání zásilek se sw a tok peněz. Odesílání zásilek je v pohodě, jen je potřeba se nenechat chytit.S tokem peněz je to složitější, ale jde to: Uděláte stránky s nějakým online kurzem, třeba počítačovým školením o legálnosti software  No a kdo bude chtít warez či hudbu, půjde na tyto stránky, objedná si kurz, zaplatí ho a absolvuje ho. No a jakmile zaplatí (za naprosto legální věc), obdrží zásilku s požadovaným "zbožím".Je jasné, že na vás policie za nějakou dobu nasadí zpravodajskou techniku, zadrží Vás, ale pokud budete opatrně odesílat zásilky a s nikým se o tom nebudete bavit, nemá šanci vám cokoli dokázat.Jak říkám, nebudu to zkoušet, jen by mě zajímalo, za co tento nápad stojí ...

Odpovědi na otázku

Za

Teda, moc nerozumim, proc bys chtel posilat mp3  a software. Vzdyt dnes existuje milion zpusobu, jak stahovat mp3 a soft z netu. Mam na mysli Kazaa, DC atd.

Co takhle místo těchhle provokací jít honit kapsáře, pane policajt?

A já zase vím jak je dlouhej pětimetrový žebřík poldo.

 To snad nemůžeš myslet vážně!

ja zase vim, jak se v kruhove mistnosti vys*at do rohu. taky dobre ne?

Tak to mi poraď - za komančů se mi to občas podařilo, ale po sametové revoluci jsem se ještě pořádně nevys*al!Kilja

Kdo se bojí, s*re v síni

Použij Guttalax - steče ti to po nohách, ani nebudeš vědět jak....

>předem chci prohlásit, že v žádném případě uvedený postup nehodlám realizovat ani nechci spáchat jiný trestný čindávej své mozkové aktivity do něčeho pořádnýho, takhle to vypadá, že jsi se pomátlbtw, i kdyby tě nedostali za prodej warezu, tak tě dostanou na nezakonne podnikani  a to jim staci te vyradit z provozu

Na takovou krávovinu se snad ani nedá reagovat... ale přesto : Stando, spusť to, a pravidelně nás na Živě informuj, jak to jde . Věřím, že to Honza Šustr nesmázne .