» Poradna » Web a internet

Vím heslo, ale když ho zadám tak mi nejde přihlásit se na meil

nefunguje mi heslo na ***@seznam cz//Nedávejte sem adresu přímo, jen vám do ní bude chodit spam. Obraťte se na podporu Seznam.cz".//

Odpovědi na otázku

Zkontrolujte rozlozeni klavesnice a capslock/numlock. Nejlepe napsanim hesla do nejakeho policka na strance, kde se heslo zobrazi(ne sem do diskuze!).

Technická podpora e-mailu Seznam.cz je zde:https://napoveda.seznam.cz/cz/services/

divna adresa, ale zrejme si chces zabezpecit spam zverejnenim na poradnu.

za seznam patří tečka, jak k nevěstě vlečka

Vidí snad někdo v dotazu seznam.cz, nebo je tam seznam cz ? na ***@seznam cz

ja som myslel ze vlecka patri za Liazku.

aj za ňu, keď sfáráš s ňů na baňuJá tahal na uhelné a bramborové brigádě i tři k výjezdu, aby další neprasili silnici. Jednoduše a prostě, v Čechách kdesi v Mostě, dvacet tomu let

Děkujeme za informaci. A co dál? Chceš se i na něco zeptat?