» Poradna » Ostatní

Vikingove - znělka upoutávky

Zdarec,
Dneska sem na primě viděl upoutávku na film Vikingové a líbila se mě ta písnička, která u toho hrála. Jestli někdo víte název tak prosim napište.

Odpovědi na otázku

neni to nahodou path od apocalypticy?

Jo je to ono. Moc dekuju - Vyreseno :)

to je nějakej novej? nebo je to ten co myslím, tedy s A. Banderasem a v originále 13th warrior??

novy neni

tak to jo, tazatel psal že "viděl upoutávku" tak jsem se lek že natočili něco novýho... ten film je skvělej, rozhodně doporučuju ale pokud možno na DVD... v TV do toho naserou hafo reklam

Zdar jo videl sem upoutávku, ale ne do kina, ale na vysilani v televizi.