» Poradna » Ostatní

View Sonic - NX2240w HDMI problém

Dobrý den , můj monitor nelze připojit k počítači přes HDMI , přes VGA jede na rozlišení 1680x1050 a přes HDMI netrefím žádné rozlišení tak aby byl obraz vidět na celém monitoru jako u VGA , při větším rozlišení se obraz nevejde na monitor a při nižším nejde vidět vršek a strany se oříznou jako když hrajete na widescreenu třeba need for speedy , v nastavení monitoru nic není pro HDMI jako je pro VGA , důvod proč se to snažím dostat na HDMI je ten že mám 2 monitory a k PC chci mít 2 monitory jenže tenhle podporuje oboje (HDMI a VGA) a ten druhej jenom VGA , DVI ani display port to nemá a display port je moc nový na můj pc děkuji za pomoc s řešením

Odpovědi na otázku

Hledáš problém, kde není.1680x1050 = nativní rozlišení NX2240w.Btw:je to víc TV než monitor.

aha takže HDMI je v podstatě zbytečnost u tohoto typu?