Viete poradit ?

Zdravim, neviem sa rozhodnut medzi dvoma procesormi. Athlon 64 3000+ BOX 90nm technologia alebo Athlon 64 3000+ BOX Newcastle L2 512 kB ? A este jednu radu : Co by ste brali za dosku - MSI K8N NEO 4 PLATINUM; ASUS A8N - SLI  alebo EPoX 9NDPA+UL ? Pouzitie : Hry, grafika....Vdaka za odpoved, pekny den.....

Odpovědi na otázku

Viete poradit ?

ne

Mam tu dosku Epox,zatial ziadny problem. Epoxy su dobre,najma pokial chces taktovat,v tomto smere je dobra podpora v BIOSe.

ja by som kupil ten asus, su vykonne

vdaka za radu, ale hlavne by ma zaujiomal ten nazor na procak...

Tu nie je o com rozmyslat,jednoznacne Venice.

Vdaka za radu, dufam, ze kompatibilita tohto procesora s ASUSu A8N-SLI alebo EPoXu 9NDPA+UL je zabezpecena...

...a co takto DFI ?? . . . ianc kupovat grafiku SLI je zbytocne drahe, rozdiel nespoznas.

Pri Epoxe je treba naflashovat BIOS,za predpokladu,ze je v nom ten prvy. Tie biosy mozes pozriet tu: http://www.epox.nl/downloads/bios/

BIOS by som flashol najnovsi na kazdu dosku,moze to vyriesit zopar pociatocnych problemov