» Poradna » Mobily

Viera Cast

Dobrý den, mám Plazmu TV Panasonic TX-P42G20E a nefunguje Viera Cast (internetové služby), kabel zapojený je, test připojení nahlásí chybu Nelze se připojit k serveru (001), ve wifi routeru má normálně přidělenou IP adresu. Myslím si, že to může být adresou proxy, můžete mi sem prosím napsat proxy adresu, díky.

Odpovědi na otázku

Taky mam Panak, v nem WiFi modul, a zadna proxy neni treba.Nebo ji ty sam doma pouzivas..?

Mám tam normálně daný LAN kabel, Test funguje, akorát mi to vždy vyhodí Chybu spojení se serverem (001)

No a jde primo zapojit pouze ten kabel do TV..? Bez routeru..?

Ikdyž tam je jenom kabel bez routeru a nastavené IP adresy atd. pořád to hlásí chybu spojení se serverem