» Poradna » Web a internet

Viditelnost na messengeru

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda jde někde nastavit, aby nebyl vidět na messengeru kdy jsem byl naposledy aktivní a jestli jsem si danou zprávu zobratil? Něco jako u whatsapp.. Nebo nějakou alternativní aplikaci, která by nebyla tak dokonale provazana s fb a ideálně mu vůbec neposkytovala info o mě aktivitě? Díky za každou radu.. Nápad.. Návrh.. Díky díky..

Odpovědi na otázku

Nejde, jediny zpusob je navrhnout a prosadit primo ve facebooku. Alternativni uz moc nefungujou a spise odstranuji podporu (hlavne ze strany facebooku aby byly pouzivany pouze oficialni)

ak sa prihlasujes zo stolneho pocitaca pomaha rozsirenie prehliadaca, napr. pre firefox https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/unseen-fb/

este doplnim, ze teto rozsirenie "iba" zabezpeci, ze protistrana neuvidi ci sprava je/nie je precitana