» Poradna » Počítačové sítě

Videt obsah sveho disku na "internetu" resp. v prohlizeci

Dobry den,

uz si bohuzel presne nevzpominam jak to fungovalo - nicmene slo mozna o nejaky skriptik ci tag, ktery zpusobil, ze navstevnik vasi stranky v okne videl "obsah sveho disku" resp. sdilene slozky. Tusim, ze slo o nejakou bezpecnostni diru ve windowsovskem sdileni a v IE.
Melo to pekny efekt.

Nevzpomenete si nekdo?

Diky

Odpovědi na otázku

Podle me o zadnou diru. Proste na te strance udelas novy frame, ktery bude odkazovat na adresu "file://....." Kde tech pet tecek predstavuje pozadovanou cestu

Ve windows by to tada melo bejt neco ve smyslu "file://C:/..."