» Poradna » Programy

Videozáznam obrazovky - hry

Ahoj, hledám nějaký prográmek s jehož pomocí bych mohl nahrát i delší videozáznam ze hry, případně jakéhokoli dění na monitoru. V minulosti jsem několik prográmků zkoušel a přesto že některé byly hodně propagovaný pro mepříliž kapacitní záznam, tak se mi to nikdy nezdařilo. I přez veškerou snahu nastavení co nejnižších nároků a rozlišení byl vždy několika minutový záznam neskutečně velký, až 100MB. A co teprv kdybych chtěl nahrát třeba hodinu? Je nějaký program jež umí opravdu zaznamenat v nějaké rozumné kapacitě? Díky

Odpovědi na otázku

Už jsi zkoušel FRAPS?

Jo, to byl ten všema nejvíc preferovaný, nicméně vždy mi zaznamenával do příliž velkého souboru.. tak nevím, možná to jen neumím nastavit