» Poradna » Mobily

Videokamera s AUX IN

Zdravim znalce.Rad bych poridil video na you tube, to je bezna vec Ovsem jde mi o video s vlastni hudebni tvorbou, tedy rad bych nejlevnejsi kameru ale s AUX In vstupem, tedy se standardem, ktere mely kazetove kamery.Tedy potrebuji vstup stereo na kamere, do ktere zapojim jsck se syntezatoru.Existuje dnes neco takoveho ?Pro 'experty na rady' pripominam, ze nejsem ve veku , kdybych neco rad slepoval - tedy zvlast zvuk a pak video, chci hotove reseni, na nejake lepeni videi po vecerech cas opravu nemam.DekujiPat

Odpovědi na otázku

Hledej kamery s "externím mikrofonem", resp. vstupem pro něj. Na kameře AUX IN nebývá, ani nebýval, možná něco profi. Ten vstup snad "sežere" i výstup ze synt., resp. není problém to přizpůsobit.