» Poradna » Programy

Videoformát "TS"

Zdravim, Pred chvilou som si stiahol z torrentu zapas Real Madrid - Celta a jeto s koncovkou *.ts. Da sa to normalne prehrat v DivX prehravaci(stolnom), alebo je to DVD format a musim pre tie subory utvorit nejaku adresarovu strukturu, aby sa to dalo prehrat?Diki.

Odpovědi na otázku

Ak mas power DVD tak ten ti to prehra v pohode...

a v jakem programu se tento format da prevest na nejaky jiny?zmena koncovky nepomaha

pokial nepomôže premenovanie z *.ts na *.mpeg,stiahni si free program PVAstrumento,ktorý tieto formáty vie previesť do korektného mpeg2 formátu, prehratelného na pc