» Poradna » Mobily

Video z youtube přehrání v tv

dobrý den není nějaký návod jak přehrát video z youtube na tv děkuji Franta.

Odpovědi na otázku

Návod k TV se o tom nezmiňuje? laskavě kdybyste se pochlapil, co máte. Pokud to chceš přehrávat přímo ze serveru youtube, TV musí být připojena k internetu. Pokud máš videa z youtube uložená někde na disku, pak je potřeba, aby tv měla konektor připojení k disku. Pokud ne ,pak je potřeba aby měla nějaký video vstup, a propojit TV s PC přes nějaký konektor, VGA, DisplayPort, HDMI nebo analogový (což tedy je i VGA- Video graphics array.).

Dle dotazu jsem rozklíčoval ty číslice za jménem tazatele:21 = IQ2 = třída pomocné školy11 = věk

neurážej sám máš IQ´=21 ty můžeš tak rozklíčoval zda máš o kolečko na víc nebo ti chybí kolečko ,a otázka měla znít jak spustit videa z youtube v přehrávači dvd nebo vFleška jaky je zapotřebí jiný formát aby se videa z youtube rozjela přehrávači dvd .

Odpoved bude podobna - ulozit to na to DVD ve formatu, ktery umi prehrat ten prehravac.

tak dík