» Poradna » Mobily

Video z telefonu do telefonu.

Zdravím všechny, existuje nějaká aplikace pomocí které bych mohl na jednom telefonu sledovat video snímané druhým telefonem?

Odpovědi na otázku

..pokud možno bez domácí WiFi, prostě naprimo, mám doma nevyužitý telefon a chtěl bych ho využít jako chůvičky, ale i na cestách kde není WiFi.

pochybuju že existuje něco co by vysílalo přímo na druhé zařízení.No a pokud využiješ wifi AT tak existuje spousta aplikací - já používám např. IP Webcamhttps://play.google.com/store/apps/details

V podstatě jakákoli apka co udělá z telefonu IP kameru....Pokud by ten telefon byl iPhone a měl ho propojený s Apple Watch, tak stačí pustit v hodinkách aplikaci fotoaparát.Jinak Wifi si může udělat sám - vytvoří hotspot.

Da sa vyuzit ako ip kamera je nato kopa aplikacii, ale neviem ci to pôjde bez routeru, teda bez tej domacej wifi ako pises.

Videohovor ???

Skype ???

Aplikace Security camera cz. Běží přes cloud Google účtu. Známí takhle občas kontroluje hafana jestli necupuje sedačku ?? . SW jde nastavit na zasílání fotek při reakci na pohyb a podobné vychytávky.

Kup si tohle: https://www.czc.cz/xiaomi-mi-360-home-securi... Je to navíc i otočné, má to mikrofon i reproduktor.

na chůvičky appky jsou - rychlým nástřelem na Play například:https://play.google.com/store/apps/details

Jen doplnim, ze ten Albertuv nastrel skutecne podporuje to, co pozadujes - WiFi Direct.

AlfreCamera?

Google Duo (osobně provozuji jen přes WiFi).

aplikace na vzdalene ovladani?