» Poradna » Notebooky

Video z netu i z pc se kouše, flash player stále padá

Ahojky, může někdo, prosím, podradit, proč se mi na notebooku kouše video z harddisku, flash, youtube a pod. (tam se mnohdy ani nenačte a hodí hlášku: pokud se video nespustí, zkuste restartovat zařízení). Dělají to v podstatě všechny přehrávače, dlooouho otvírají soubor, pak jede zvuk normálně a video rychle, pak se "kousne" a čeká na zvuk. A znovu, a znovu....A na netu stále padá shockwave player (i 5x během chvilky) nebo tak nějak to píše. Aktualizovaný pc je, i ten shock player je nejnovější. Diagnostika pc nenašla nic co by nefungovalo. Provedla jsem reinstal OS, půl dne to jelo a pak znovu tento problém...stejný problém jsem viděla i na jiném notebooku. Antivir v testu po restartu taky nic nenašel. Prosíííím...

Odpovědi na otázku

Keďže info o PC 0, najradšej by som zamkol, nech sa ľudia naučia. Ale viem, že by nepomohla. 1. typ NB (optimálne s vypísaním parametrov)2. RAM3. teploty4. OS5. ovládače6. aké videa (144p, alebo 2160p)7. (ne)legálny OS

Doplňující info: video se kouše úplně všechno, nehledě na zdroj, kvalitu, délku ani formát. Ntb HP Pavilion Sleekbook 15 PC cca 3 roky starý, Processor|Intel(R) Pentium(R) CPU 987 @ 1.50GHz (architecture: x64; 1500 MHz) Memory slot|4,0 GB (BANK 1; form factor: SODIMM; memory type: Unknown), DDR3 Total Size : 4194304MBDisk|ST750LM022 HN-M750MBB (698,6 GB)Video|Intel(R) HD Graphics (1366x768x32b) MS Windows 8.1 (version 6.3.9600; build 9600) - legální, notebook koupený s Win, key na štítku, CPU (po pár minutách nicnedělání na pc) lítá od 20-70%. Teploty jsou: 46-57 st. - hodně to kolísá (a tady nevím,co s tím)SpeedFan říká, že HD0 je O.K.Ovladače - při re-instalaci se nainstalovaly z recovery disku originál HP, ale popsat je asi neumím. Nejraději bych provedla celou novou instalaci, kdybych věděla jak a že to pomůže. Jediné, co se mi podařilo, bylo tovární nastavení. Díky, díky.

Problémom je toto:Video|Intel(R) HD Graphics (1366x768x32b) - integrovaná grafika. Pre svoju prácu si vyčleňuje svoju videoRAM z RAM NB. Pritom tá grafika nie je práve to "orechové". Priemer!http://www.cnews.cz/testy/intel-hd-graphics-4... Okrem toho CPU a OS potrebuje tiež niečo z RAM. A pokiaľ sleduješ flash, prípadne v nejakom multimediálnom programe - potrebuje opäť niečo z RAM pre dekódovanie + k tomu kodeky. Pokiaľ je možnosť - pri prehrávaní použiť html5.Máš tam 4GB RAM - keď si to odpočítaš, veľa toho z RAM voľného nezostane.Ovládače - aktualizovať zo stránky výrobcu NB - v Recovery sú tie ovládače riadne staré.

Změřit teploty... Udělat install OS (čistý, ne jen to přeplácnout) - Vypsat HW + Tereticky to nemusí už dávat disk... podívat se na diskovou frontu

Ano, v teplotách je problém - dá se s tím něco udělat? A o diskové frontě slyším poprvé - kde to najdu?