» Poradna » Ostatní

Video ve formátu tmp

Ahoj, mám takový problém a chtěl bych se zeptat, zda se dá vyřešit. Začal mi blbnout telefon a měl problém ukládat větší videa, později jsem zjistil, že je to chybnou paměťovou kartou. . . Nicméně 3 delší videa, která jsem se snažil natočit, jsem našel v telefonu jako video ve formátu .tmp . . . zkusil jsem je otevřít ve VLC a BS playeru a z nich šlo otevřít jedno, otatní dvě ne. Chtěl bych se zeptat, zda nevíte o nějakém programu, ve kterém bych to mohl zkusit otevřít, jelikož bych tato videa rád zachoval. Děkuji za odpověď !

Odpovědi na otázku

.tmp není video, pouze odkládací file:https://en.wikipedia.org/wiki/Temporary_fileVzhledem k tomu, že to bude neurčitý soubor dat, tak není co zachraňovat.

Jako první bych vyzkoušel aplikaci MediaInfo, zda dokáže identifikovat co je obsahem souboru.Pokud to nezjistí tak je pravděpodobně obsah poškozený a nic z něj nebude.

Tak Multimedia mi píše, že je to video / multimediální soubor, ale to, hádám, je na základě toho .mp4 . . . ale otevřít to nejde ani třeba v Pinnacle nebo Movavi studiu .

Pokud ti mediainfo napsal, že se jedná o multimediální soubor, tak máš naději. Ten to totiž neidentifikuje na základě jména souboru, ale podle obsahu souboru.To že to nejde otevřít není nic divného, většina těchto aplikací vyžaduje korektní formát dat, ale jak je tam něco špatně, tak celý soubor nenačtou.Co jsem našel, tak můžeš vyzkoušet tuto aplikaci: https://www.stellarinfo.com/disk-recovery/video-repai... zda to nedokáže opravit do přehratelné podoby. Pro test stačí to jejich demo, pokud to bude fungovat tak si nějak obstarej plnou verzi. Případně jsem našel i online tool: https://fix.video/Případně hromada dalších "opravovacích" aplikací.

Wow, skvělý :). Obě ty věci fungují, takže video už mám . Díky moc!

Jojo, tomu rozumím, ale všechny 3 soubory mají stejnou koncovku mp4.tmp a jedno z nich otevřít šlo normálně jako video s celým obsahem, tak mi to dalo nejspíš falešnou naději, že půjdou otevřít nějak i další dvě.

tohle prostě nejsou kompletní soubory - tmp je zkratka od temporary (dopčasné) - ty soubory nejsou celé, ale je z nich jen část. je možné že některé půjde částečně přehrát, záleží na použitém přehrávači, formátu videa a především na tom co z něj chybípokud to .tmp na konci odmažeš, pak se bude soubor tvářit jako normální .mp4 - přesto to nemusí znamenat že půjde přehrát, protože prostě není celý

Jasný, zkusil jsem to, ale píše to, že to nerozpoznalo, takže je to asi ko. I tak všem děkuji ;). Nechtěl jsem je mazat dřív, než bych se tím díky mojí neznalosti připravil o případnou možnost, že to jde nějak jinak :D.