» Poradna » Ostatní

Video telefon

Dobrý den,v blízké době budeme pokládat sítě od sloupku k domu a chtěli bychom k brance videotelefon nebo kameru abychom viděli kdo tam je protože od domu je to docela daleko (cca 50m). Jaká možnost je lepší? Jaké kabely položit popřípadě nějaké produkty co můžete doporučit?

Odpovědi na otázku

Co chceš k tomu slyšet. Wifi kamera se nevyplatí, protože v domě by muselo něco nonstop běžet. Prostě hledat klasický systém se zvonkem a kamerou.Namátkou:http://www.global-export-import.cz/zbozi/270/Videotelefon-do...

Dej tam husí krk ... pak jen protáhneš potřebné "kabely"

Když tam natáhneš třeba dva nebo tři kabely UTP Cat5, tak tím nic nepokazíš a můžeš přes ně v budoucnu pustit v podstatě cokoliv. To je taková nejuniverzálnější možnost.

osobně bych tam taky natáhl standardní husí krk. Ještě mne napadá, zda není vhodné si do toho husího krku prostrčit provázek ještě než to šoupneš do země - jsou sice různé protahováky, ale takhle by to šlo jednodušeji.