» Poradna » Ostatní

Video signál

Čau všichni, mám tento problém, Nechal jsem si od firmy nainstalovat domovní video zvonek s kamerou a doma se mi to zobrazuje na takovim "7" tabletu. Do toho tabletu mi jde i obraz ze dvou dalších kamer, které jsem si rovněž nechal doma nainstalovat. Problém je v tom, že kamera z interkomu - kecafonu, se ni na tom tabletu zobrazuje s krásným obrazem. I obraz z těch dvou kamer je na PC monitoru krásný, ale když se na ty dvě kamery dívám na tom tabletu, tak je obraz úplně na hovno, má jako by přehnaný nebo nedojetý konstrasty, stíny jsou černý a světlejší místa jsou světlý až do bíla. Jinak barvy to chytá normální. Technik při zapojování zkoušel kde co, ale na nic nepřišel. Jinak to jsou analogový kamery, kdy signál je převeden na digitální a ten pak jde to toho tabletu. Víte někdo čím to může bej a nebo nejlíp jak se to dá spravit?

Odpovědi na otázku

Bez znalosti prostředí a světelných podmínek, ve kterém jsou kamery umístěny těžko kdo může seriozně poradit. Jediné jak se to dá spravit je říct technikovi ať si to odnese a vrátí se až byde schopen kamery řádně rozchodit nebo aspoň sdělit objektivní důvody, proč to nejde (tedy kromě těch, že to neumí, to ostatně nejsou objektivní důvody).