» Poradna » Web a internet

Video se nepřehrává v různých prohlížečích správně

Zdravím,táta má starý notebook cca 6let. Je tam Win7. Má problém s tím, že mu vše fungovalo bez problému, ale najednou mu nejde přhrávat v Chromu internetová televize, ani třeba videa u článků na Seznamu. Zvuk běží, ale video je černé. Zkusil jsem Mozzilu, kde internetová TV funguje, ale vůbec nejdou přherávat videa na Seznam, DVTV, XTV. Nejde ani zvuk. Je tam jen čená obrazovka.Zkusil jsem komplet reinstalovat Chrome, nainstaloval jsem znovu Flash, povolil Flash v prohlížeči, ale nepomohlo to. Pokud se bavíme o Chrome, tak stále platí, že u všech videí je obrazovka černá a běží pouze zvuk.Čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

1. Flash už se dávno téměř nikde nepoužívá.2. V PC chybí kodeky pro přehrávání toho videa. Doinstaluj si je, nejjednodušeji ve formě nějakého balíku např. https://www.stahuj.cz/multimedia/kodeky/mega-co...

Trochu kvalitnější a žádný moloch-https://www.videohelp.com/software/LAV-Filters