» Poradna » Mobily

Video nahrané přes PVR a TV Thomson - jak zpracovat

Jak převést soubory nahrané pomocí PVR funkce na televizoru Thomson? Uloží se dva soubory *.PVR a *.BIN. V počítači to ničím nemohu korektně přehrát, jedině AVSMediaPlayer a TotalVideoPlayer to přehrají bez zvuku. Jakým SW to zkonvertuju na něco, s čím se dá dále pracovat (vystřihat reklamy, atd.)?

Odpovědi na otázku

Pritel google radi napriklad toto: tutorial.filesatoz.com/convert-pvr-to-mp4.html

nástřel od boku - zkusil bych to načíst do Avidemuxu nebo Freemake Video Converteru

Nebo jde o staronový "problém": http://www.zive.cz/poradna/video-v-pc-z-tv-l... , záleží, který Číňan to udělal...

Pravděpodobně budeš mít pravdu. Zkusím rozšířit popis problému:pokud si přes PVR funkci zaznamenám jen pár vteřin pro testování, vzniknou dva soubory – jeden s koncovkou .PVR má vždy 1kB a druhý s koncovkou .BIN je velký podle délky záznamus .PVR souborem nejde dělat v podstatě nic, ten .BIN se mi někdy podaří přehrát v AVS Media Playeru, ale bez zvuku. Lze ho se stejným výsledkem (bez zvuku) přehrát i po přejmenování na .MPGpokud si nahraju celý film, vznikne vždy soubor .PVR o velikosti 1kB a několik souborů .BIN o velikosti 1GB (tedy pro přesnost – ten poslední je menší)v tomto případě už si AVS MediaPlayer ani neškrtne a to ani při pokusech o přejmenováníNejen v tvé poslední odpovědi jsem vyčetl, že někteří výrobci se vyhýbají výpalnému od různých autoro-ochranářských organizací tím, že záznam kódují a ten pak jde přehrát pouze na tom jediném konkrétním kusu TV. Nikde jsem ale nenašel, je-li toto i případ Thomsonu.Neví to tady někdo? Eventuálně jak a zdali vůbec to lze obejít?Řekněme si to narovinu – vyháhnout ze zákazníka o pár tisíc víc za TV kvůli možnosti záznamu , se kterým pak nejde téměř nic dělat, mi připadá poněkud jako podvod.