» Poradna » Web a internet

Video na youtube

Ahoj. Potřeboval bych poradit ohledně YouTube... Většina videí mi jde ale u některých se mi nespustí video, je tam jen černá obrazovka (není tam spustit/zvuk/změna kvality...) Nevíte čím by to mohlo být? (V jiném prohlížeči mi to jde)

Odpovědi na otázku

Ty ani nepíšeš v jakém prohlížeči to nechodí, a chceš nějakou radu?

No evidentně uvedl svůj systém a prohlížeč v registraci.. viz. ty ikonky u jeho jména.Každopádně já mám stejný problém, a taky používám Win 7 64-bit a Chroma..

První věta není směrodatné co má vedle jména kdokolivKoukni sem, bylo to tu ve středu http://www.zive.cz/poradna/cerna-obrazovka-n...

To se ohradím, často píší lidé z jiné nebo mobilní mašiny, čili podle toho nelze soudit.