» Poradna » Ostatní

Video na pohyblivém předmětu

zdravimjak se dí udělat, že máte natočený nějaký předmět, který se hýbe a na něm je video? co sem viděl youtube rewind before and after, tak jak tam sedí s tim tabletem, tak u before je to jenom destička s nějakejma křížkama. a já se ptam, v jakym programu de udělat, že se ta destička nahradí za to video?díky

Odpovědi na otázku

http://www.adobe.com/cz/products/aftereffects.... a počítej s tím, že jen opravdu dobrou grafiku ti vezme na HW urychlení. Ideálně profi!