» Poradna » Programy

"VIDEO MODE NOT SUPPORTED" Harry Potter a Relikvie smrti část 2. hra

Dobrý den, právě jsem nainstaloval hru Harry Potter a Relikvie smrti část 2. ...Po zapnutí mi vyskočila hláška kterou asi spousta z nás zná "Video mode not supported"...tak jsem nejdřív zkoušel Alt+Enter..to nepomohlo..vypnul jsem hru a snažil někde v dokumentech najít nějaký textový soubor s konfigurací abych rozlišení obrazovky změnil před zapnutím hry, bohužel marně..koukal jsem i na google a nic sem nenašel..nevíte někdo co s tím? nějaký program na nastavování her? nebo máte s tím někdo zkušenosti? Předem díky :)

Odpovědi na otázku

píšu že už jsem googloval :D

Splňuješ minimální hw požadavky? Máš notebook nebo stolní pc?