Video Memory

Dobrý den, chci se zeptat jak bych měl v biosu zvýšit video memory. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Pokud to jde, tak postup najdeš v manuálu ke své základní desce.

Kdybych manuál měl tak by to nebyl problém

Když manuál nemáš, můžeš ho přece stáhnout, ne?

Hloupá výmluva... Všichni výrobci desek mají manuály na internetu.

Nevymlouvám se.. jen mě to hned nenapadlo... -_-

at si stahne manual-co mu chcete jeste radit kurňa?

Pokud se ptáš takhle (plus tvoje další reakce), tak ty radši nijak. Tro(t)ll?

V manualu k desce je to popsane, pokud deska takove nastaveni umoznuje.V drtive(!) vetsine pripadu nema takova zmena vubec zadny smysl, respektive je kontraproduktivni.