Video card

Čus.Vždycky když chci restartovat pc a jak pc znova naběhné tak to piše toto: you have not connected the power cable to your video card . please refer to the g'etting started guide' for proper hardware installation. To je všechno a blikato červeně . vim že je to napajeci kabel od grafiky ... Ale prostě nejde to spustit .. Vubec . a třeba za 3hodiny to už naběhne jinak ne .. Jak to ? Proč ? Grafika je sapphire hd 3650

Odpovědi na otázku

Blbé připominky si nechte.

Ok.Jinak:krok 1 preskoc pokud mas zapojeny napajecy kabel v graficke karte1) zapoj napajeci kabel do grafiky2) zkontroluj spravnost zapojeni3) opakuj krok 24) opakuj krok 3 a 25) zapni pc6) pokud vypisuje porad chybu, zacni od kroku 17) tada!

No skusil jsem ho vypojit zapojit skosel jsem ho dale zapojovat kontrolovat a pc jsem zapnul a najel ... Ale jestly to tak pujde i priste ..

Skontroluj, ci je kabel dobre zapojeny, resp skus to zapojit do inej vetvy.

Nemas to napajeni zapojene pres nejakou redukci Molex z napajeciho zdroje? Nektere jsou pekne zmetky. Na to, ze nektery cinan nepouziva vodice z medi, uz jsem si tak nejak zvykl, ale ze nekteri v ramci uspor nekolika centu na tisic kusu nedodrzi ani prumery kontaktu, takze to tam v dutinkach volne kvedla uz je humus.

Ne nemam to pres reduxi . pred pul rokem mi to napsalo to co jsem napsal o tom connected a od te doby se to jenom zhorsuje ...