» Poradna » Programy

Video- obraz nejde, zvuk ide..

Zdravím, natočil som si video Frapsom.. Ked som ho chcel upraviť v Movie Maker, tak tam je čierná obrazovka. To isté aj v prehrávači Windows 10. Ale ked to spustím vo Windows media palyer, tak to ide v pohode, obraz načíta. Vedel by mi niekto povedať prosím čo je to za problém, a ako ho opraviť? Dakujem.

Odpovědi na otázku

Stáhni K-Lite Codec pack, pak to pojede. Nebo si konvertni videa z frapse do něčeho, co MM rozdejchá.

Lepší je se zbavit MM, když jsem kdykoliv zkusil nějaký složitější projekt, spadlo to na "jiném" videu, vloženém snímku, přechodu - všude a lepit umí i Avidemux na to nepotřebuješ střižnu.

Kodek je jaký? Asi ho nemáš instalován v systému, tím ho nevidí MovieMaker, já si kodeky hlídám manuálně, instaluji pouze takové, které skutečně používám a většina slušných střižen si své potřebné nainstaluje. S MM jsem nikdy neměl dobrou zkušenost. Volím ShotCut (gratis), PinnacleStudio (pro začátečníka výborné), pokročilé Adobe Pr CC, SONY Vegas a na ovládání skvělý EDIUs což je profi sféra.> Docela dobrá (placená), ale levná je VideoPad, zkus:http://www.nchsoftware.com/videopad/co potřebuje si doinstaluje.