» Poradna » Mobily

Videa

Zdravim. .mam mobil Samsung Galaxy neo 3 a zacli se mi sekat nahrána videa. .v nepravidelnych intervalech se mi to vzdy sekne a po chvíli zas spustí. ..proste jako bych to sama stopla...nejvic se mi to stává, kdyz pohnu mobilem ...kdyz je třeba polozeny na stole je to lepsi. ...vypla a zapla jsem telefon a vyndala a zadala pametovku. ..cim by to mohlo byt?

Odpovědi na otázku

Skús stiahnuť alternatívnu aplikáciu na prehrávanie videí z GooglePlay napríklad VLC a uvidíš, či problém pretrváva alebo nie.

Nejspíš blbá nebo pomalá paměťová karta. Kup novou minimálně class 10, ideálně od Samsungu.

Jsou poškozená ta videa? Tj. seká se to po zkopírování do PC?Seká se to i v nějakém pořádném přehrávači typu MX Player?

Tak mě napadá, zda na to nemá setsakrametskej vliv ten neuvěřitelně mizernej projev.