» Poradna » Ostatní

Videa v komentáři na FB

Hezký den, nejdou mi v komentářích na facebooku posouvat videa. Telefon mám Samsung. Teď jsem ho koupila a koukám, že mi ty videa nejdou posunout. Děkuju předem za radu.

Odpovědi na otázku

Tak telefon používej k telefonování. Videa posunuj na PC.

Jsem včera zjistila, že to nejde na 3 telefonech. ??
Kdybych měla telefon jen k telefonování, tak můžu mít nějakej stoletej tlačítkovej. ??

Ano, kup si tlačítkovej telefon.. Telefon byl původně určen k telefonování, to je snad i logické.. Na vaření se obvykle používá jednoduchá pomůcka, která se nazývá vařečka. No a na telefonování se obvykle používá telefon.. Počítač má mnohem širší použití. Mimo jiné v něm lze například posouvat video..