» Poradna » Programy

Videa v Chromu prehrávajú pomalšie (stuttering)

Zravím. Zaujímalo by ma prečo po výmene GK sa mi videa v Chrome prehrávajú pomalšie (spolu s videom som spustil stopky) a tak je zvuk nie veľmi príjemný (akoby nešlo len o spomalenie, ale niečo čo je v hre mikrostuttering). Čím by to mohlo byť? Skúsil som návod z YT - vymazať DNS, ale nepomohlo. Vyhodenie rozšírení tiež nepomohlo. Staršia verzia Chrome 66 nepomohla. Čo som na disku našiel ohľadom google som vymazal, ale ani to nepomohlo. Neviem či je tá výmena GK je len korelácia a nie kauzalita.C2Q, GT 1030, 8 GB RAM, SSD Intel 520

Odpovědi na otázku

V nastavení (CH) zkus vypnout HW akceleraci + v chrome://flags máš hafo dalších nastavení - pohraj si s tím....

Sranda. Zabudol som napísať, že som vypol akceleráciu, ale pomohla mi Tvoja rada - pohrať sa. Zapol som akceleráciu a už OK. Nepochopím. Vďaka.

Keby niekto vedel prečo to v Sandboxie (5.30) stále nejde, nech dá vedieť čo by sa s tým dalo urobiť. Skúšal som Sandboxie aj preinštalovať, ale stále videa trhajú. V Opere problém nie je, vo Vivaldi aj Chrome je.