» Poradna » Web a internet

Videa na YT se nechtějí načíst (prosím pomocte)

Dobrý den potřebuji pomoctvidea na YT se mi nechtějí načíst i kdyš počkám třeba 5 minut a to ani s kvalitou 360P na tabletu nebo mobilu jsme mi to jede v pohodě videa se hned načtou ale u mého PC se video nenačte ani po 5 minutách POUŽÍVÁM:Google Chrome (na ostatných prohlížečích mi to taky nejde) pluginy mám aktuální windows taky proste nevím jak to opravitProsím pomoctePředem Děkuji

Odpovědi na otázku

Ahoj CCleaner nepoužíváš ? tohle má ve zvyku dělat,,když ne tak aktualizuj chrome,jdi do ovladače grafiky a dej tam všude výchozí nastavení

skusím udělat to co si napsal jinak YT mi na obrazovce napíše Toto video není dostupné ve vybrané kvalitě. Zkuste to znovu později. i kdyš dám kvalitu 360P

zkus nastavit v pc na ethernet adaptéru přesmerováni přes google DNS - 8.8.8.8

kde to mám přesněji najít

Dve možnosti "neúspechu": 1) poskytovateľ nemá správne nakofigurovaný svoj DNS server (niektorí to takto robia), v tom prípade zmeniť DNS server na nejak Public DNS server (už aj tu spomínaný 8.8.8.8 a 8.8.4.4;2) alebo YT ti silou mocou pchá video vo flashi a Chromák má prednastavené vypnutie flashu - a je potrebné, aby YT pustilo video v HTML5, alebo v Chromákovi povoliť flash.

dobře to děkuji ale kde mám to DNS změnit ? a kde mám povolit flash ?

ovladaci panely - Centrum sitovych pripojeni - pripojeni k mistni siti - vlastnosti - IPv4 a tam nastav DNS na 8.8.8.8

Chrome - povolenie flash (NPAPI)Prehliadač Chrome - adresný riadok - napísať: chrome://flags/#enable-npapiPozrieť či je povolený.alebodoplniť doplnok do Chrome NPAPI plugin....