» Poradna » Web a internet

Videa na tvnoviny nejdú celé

http://www.tvnoviny.sk/ekonato/1816903_kupa-auta... Rád by som vedel, či sa ostatným video prehráva celé. Neviem ako to bolo predtým, ale mne ide len cca do 1/3, potom sa prestane načítať a vypíše "Network error" s výkričníkom.XP SP3, chrome 47, IE8, ff 24 ESR

Odpovědi na otázku

Video funguje celé bez problému. Odzkoušeno ve W7, chrome 47.

Aj vo W10. Záhada, prečo sa to prestane načítať

Nedívej se na ty břečky a běž radši ven. Tam se stejně dozvíš kulový a venku se aspoň proběhneš na čerstvým vzduchu.

Vedieť o zmene zákona pri prepise mi môže ušetriť pokutu a tie nie sú aj 0,5 €

Přehrálo se mi celé, tj 2min15s.Win7 SP1, Vivaldi Beta2.

S W10 ani ja nemám problém. Mmt mi vyhodilo chybu "Cannot load M3U8: 404 not found". Playlist blokuje XP?

Keď kliknem na nenačítanú časť, video sa už načíta ďalšia časť videa. XP má problém s m3u?