» Poradna » Mobily

Videa a fotky z Iphone 8 do PC

Ahoj lidi prosím pěkně mám problém že když chci dát nějaké video nebo obrázek do pc kde Windows 10, tak to to zkrátka nejde pokud to klasicky jako každý jiný mobil napojím najdu video a chci je dát například na plochu tak mě po chvilce kopírovaní napíše pc že zařízení připojené k Windows nefunguje správně.A ovšem že jsem zkusil X jiných kabelů portů dokonce i pc dělala my to i stará 5S Iphone dříve jsem používal tento program EaseUS MobiMover.Ale bohužel se po zapnutí ihned vypne. Neví někco prosím čím by to mohlo být nebo jak to opravit, myslím teď jak ten program tak samotné propojení.

Odpovědi na otázku

Co takhle zkusit videa kopirovat do složky video a obrázky do obrázku.

Díky ale stále nic něco se přece jenom změnilo píše to že zařízení je nedostupné a ani už se to nezačne kopírovat...

Tak si to pošli třeba přes leteckou poštu,ulož to nebo email atd.

Dobrý den, podařilo se vyřešit? Mám ten samý problém.

Zkus iTunes ...

A co s ním přes to to nejde nijak pokud teda vím...

Pokud vím, tak to jde. Ale oblíbený program to není Můžeš to nainstalovat ve virtuálu ...

Jak je virtuálu ? prosim

Pokud ti to nic neříká, tak by to bylo složité ...

iTunes je podľa Kubu "pomsta Apple na užívateľoch Windowsu".

Ano takto se to delalo na Android telefonech. A nekteri to takto delaji dodnes. Neres kabel, propojovani s pocitacem a rucni kopirovani, fotky synchronizuj do iCloudu a pokud je opravdu nutne potrebujes i v PC, tak nainstaluj iCloud klienta (k dispozici v Microsoft Store, pripadne postaru stahnout z webu a nainstalovat)

Možná ti to připadá divné, ale spousta lidí bere jako výhodnou alternativu, když může dle libosti na telefon z PC a opačně přenést jakákoliv data rychle, bez potřeby nějaké aplikace a bez potřeby připojení k internetu, jen přes usb kabel. Ono když není rychlý net, tak je trochu otrava čekat, než se ti obsah telefonu nahraje na net (cloud) a pak to zase zpátky do PC z netu (cloud) stahovat...Na druhou stranu bych předpokládal, že když už si někdo koupí Jablko, tak si dopředu zjistí, jak to u Jablka chodí a zda mu něco z toho nebude spíše na obtíž...

Ked je nainstalovany iTunes, tak kopirovanie cez prieskumnika funguje, cize Adam ma nejaky problem vo windowse a nie s iPhonom.

Prijde mi divne delat to zbytecne slozite... hodim do iCloudu (nebo jineho online uloziste dle libosti) a mam to dostupne vsude kde potrebuju. A vetsina lidi to tak dela jen proto ze to ma jako zazity zvyk..

To není o zvycích. Pokud se pohybuju v místech, kde není spolehlivý net, tak jsem rád, že se bez něj v případě potřeby obejdu (na ten cloud si to můžu později nahrát taky, když chci). Proto taky nemám nic od Apple, protože mi prostě jejich politika vůči uživatelům těžce nesedí.

Ale ano, proste se tak naucili a ze dnes existuji jednodussi a snadnejsi zpusoby proste jde uplne mimo ne, proste pojedou otrocky system, pocitac-kabel-telefon do zblbnuti. To same napriklad s hudbou. Standardni postup: web uloziste-pocitac-telefon (a do auta treba jeste vypalit na CD)... pak jim ukazes Spotify a koukaji na to jak na zjeveni A narazit na misto kde jsou hodne mizerna (mobilni) data, to se mi dlouho nezadarilo, ale pravda pohybuju se vyhradne ve velkomeste.

Dobra ale jaké tedy úložiště ? Moje videa mají třeba jako film 2 giga bude se to nahrávat dlouho extra

Tazko ti nieco poradit, z toho mala informacii, ktore si uviedol. Ale zacni tym, ze odinstalujes iTunes so vsetkymi sucastami, vycistis pozostatky a nainstalujes aktualnu verziu iTunes zo stranky Apple (nie z MS store).

Aha aha zkusím zkusím je pravda že tenistall jsem nezkusili

A s jinými zařízeními to funguje v pořádku? Třeba s USB flash?

Ano flash mobily jiné všechno jede nikdy nějak nevypinaji

Ja som mal taku skusenost, ked bol Iphone plny a nemal dost miesta na ulozisku. Vtedy sa pripojil, ale nedalo sa z neho kopirovat. Po case sa odpojil a nedokoncil operaciu.

Díky za názor ale místa mám minimálně půlku navíc to dělalo i když jsem měl třeba 10% kapacity obsazeno

Měl jsem stejný problém a u mě zafungovalo změnit v nastavení iPhone 8 Nastavení/Fotky. Tam je dole nabídka "PŘENOS NA MAC NEBO PC" a zde jsem změnil z Automaticky na Zachovat originál a už to kopíruje bez problémů jen pak budu asi muset konvertovat fotografie z formátu .HEIC na .jpg.

A mě to tedy dělá jen když kopíruji videa. Když si to změní zpět na "Autamaticky" tak jsou fotky ve formátu .jpg a ty to už kopíruje bez přerušení.