» Poradna » Web a internet

Víceúrovňové menu, kombinace HTML a CSS

Dobrý večer,chtěl bych udělat víceúrovňové menu - horizontální, z toho další položku rozbalovací a z toho další položku vysunovací.Nějak takto: Odkaz 1 Pododkaz1 odkazzpododkazu1 Rozbalovací menu mám již hotové, potřebuji jen doplnit to vysunovací.Děkuji za odpovědi.HTML kód již mám, takhle mám CSS:body { background: url('nature.jpeg') no-repeat; background-size: cover; margin-left: 0.1%;}ul { margin: 0px; padding: 0px; list-style: none; font-family: arial;}ul li { float: left; width: 191.3px; height: 40px; background-color: aqua; opacity: .8; line-height: 40px; text-align: center; font-size: 20px;}ul li a { text-decoration: none; color: black; display: block;}ul li a:hover { background-color: silver;}ul li ul li{ display: none;}ul li:hover ul li { display: block;}

Odpovědi na otázku

Tak udělej co bys chtěl. A neděkuj za odpovědi, na nic se neptáš.

Ptám se na dopsání kódu, jestli jste si nevšiml. Kdybych věděl, jak to dopsat, tak se neptám.

Na jakpsatweb.cz se ti to hledat nechce?

Děkuji moc za odpovědi.Kdybych se podepsal jako ženská, tak mi sem napíšete, že se do těhlech věcí nemá ženská vůbec srát.

Čekáš, že ti to sem bude někdo opisovat, když je na internetu tolik ukázek a návodů?

A jako čekáš, že ti bude někdo dopisovat kód??? Jsi upadl na hlavu, ne? Toto je PC poradna, na tvorbu kódu si někoho zaplať. A jinak jsem ti dal odkaz na web, kde se tvorbou zabývají a jistě tam návod najdeš.