Více WiFi karet bude fungovat?

Zdravím chci se zeptat mám v práci notebook teď přesně nevím označení ale myslím si že to v tomhle dotazu není potřeba jde mě o to že máme diagnostiku (vcds auto) a je připojena pomocí WiFi ale když potřebujeme hledat chybové kódy v katogu chyb který je online musíme se přepínat furt mezi WiFi diag a routerem jde mě o to když se koupi USB WiFi karta jestli notebook bude schopný být připojen k obojí zároveň tzv USB-Diag a vestavěná WiFi-Router aniž by nebyl problém s funkčnosti ani na jednom konci děkuji.

Odpovědi na otázku

Ano.

Supr díky

Běžte všichni už s tim interpunkčním freestyle někam.

Když ono to je tak šíleně cool

ta diagnostika vysiela vlastne wifi? Lubovolny notebook zapnes, najdes wifi "diagnostika" das heslo a bez dalsich nastaveni sa pripoji? Tak musis zistit, aku dostavas IP adresu. Nemoze byt zhodna s IP tvojho routra. Prestavis IP tej wifi manualne na tu co si dostal ale nezadas branu ani DNS. Notebook potom pichni kablom do routra a pojde ti aj itnernet aj diagnostika

Diag vysílá svůj vlastní hotspot ke kterému se lze připojit přes jakékoliv zařízení

Nesmí se ti samozřejmě na těch dvou WiFi potkat stejné IP subnety. Jinak ještě Windows jsou celkem nerady když jsou na obou sítích nastavené výchozí brány (resp neumí se s tím automaticky spolehlivě poprat, je pak třeba ručně konfigurovat routovací tabulku)

Pochybuju, ze ta diagnostika bude klientum nabizet vychozi branu...

S IP nevím jak to je tak jsem to ještě nelustroval a kabelem připojit internet je blbost na dílně autoservisu kdy se s notasem jezdí kolikrát v terénu pak by byla možnost ještě diag přes kabel ale je to strašně ne prakticky v smyslu kdy potřebujete s vozem jet a většina obd zásuvek je u pedálu takže se do něj člověk zamota což je za jízdy na prd to samé že se dá o kabel dost dobře zavadit a tím poškodit obd zásuvku nebo samotnou diag

ok, tak som ti to teraz odskusal. Som na 2 wifi naraz, branu musis mat nastavenu na tej wifi co je router a nesmies mat nastavenu tam, kde je diagnostika. IPcky musia byt z ineho rozsahu.

Ani jedno interpunkční znaménko, skvělé! Lustruj, snad z toho něco bude!Jinak: https://www.alza.cz/asus-usb-n10-nano-d510617... tolik nestojí a nastavení snad zvládneš lépe než písemný (ne)projev.

V jakém pásmu komunikuje ta diagnostika? 2,4GHz nebo 5 GHz? Tu kartu bych pořídil pro to druhé pásmo, aby se zbytečně nerušily.

Diag i router mají pouze 2.4 GHz

Dvě karty pro pásmo 2,4GHz v jednom laptopu nedoporučuji. Wifi-router pro pásmo 5 GHz stojí stokoruny, to snad není takový problém.