» Poradna » Web a internet

Vice online uctu na jednom pocitaci

Zdravim, prosil bych radu. Dostal jsem se do jednoho ,,money making scheme" online a kdyz chci vybrat penize tak to po me chce referral na 40 dalsich uzivatelu. Zadne penize jsem tam nevlozil ale jsem porad zvedavy jestli z toho jdou ty penie vybrat. Zkousel jsem VPN addon do Chromu, VPN v Opere a dokazal jsem zalozit nejakych 13 uctu ale pak me ta stranka blokla ze je moc uzivatelu na jednom PC.Mohli byste mi prosim poradit jak tohle obejit abych si mohl vytvorit ty zbyvajici ucty? Nahanet dalsi skutecne lidi se mi nechce protoze nemam overeno zda to funguje.Diky za pomoc :)

Odpovědi na otázku

Tak zkus přidat ještě User-Agent Switcher.

1) Když jsi nic nevložil, nemůžeš nic vybrat.2) i kdybys vložil, taky nemůžeš nic vybrat, protože je to podvod na pitomce jako ty :)

Zkus virtualbox a spustit si par klidne uz predpripravenych virtualnich OS, penize ti neposlou, ale aspon se naucis neco noveho :).

Jak je v Amazonu?

Diky za dopovedi, chapu ten skepticismus ale uz jsem takhle vydelal a vybral 500 USD pres jinaci stranku tak se mi to vyplati zkusit :)

To víš, že jo a teď tu o červené karkulce :D

Takže podvod?

Update: User agent switcher- zalozil jsem na ucty a pak me to bloklo

Spravodlivé :)

už aby začala škola

Kdo nezazil nepochopi :) 99.9% techle veci je podvod uznavam, ale neco funguje. Nicmene diky tem co chteli pomoc, a pro rypaly - so long suckers :)

99,9% je podvod a ten zbývající 0.01% taky. Takže ne, z těchto systémů nefunguje ani jeden jediný. Tedy přesněji ano, většina jich funguje, ale pouze ve prospěch autora, nikdo cizí na nich nevydělá ani jeden po*raný $ :)

...zbývající 0.1%, ne 0.01%... :)

Jak rikam, z Future ad pro jsem jiz dostal svuj zakladni vklad 500 USD zpet na ucet a ted mi prisla dalsi platba 300 USD zisk.

Jestli chces muzu poslat link :D :P

Ne, děkuji. Znám lepší způsoby, jak utratit své peníze :)