Více monitorů

Zvažuji připojení 2 monitorů k PC. Viděl jsem řešení, kdy jsou monitory vedle sebe a tedy když jedu myší zleva doprava na levém monitoru, objevím se na druhém monitoru vpravo. To je jasné. Ale teď k dotazu, potřebuji mít monitory nad sebou a tedy pohybovat přirozeně myší mezi monitory nahoru a dolů. Jde toto nastavit?Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ano.

V ovladaci GK jde ten monitor presunout mysi tam, kde ho chcete mit (drag&drop).

Nemusí do ovladače GK, jde to nastavit i ve W10 - Nastavení > Systém > Obrazovka > Změnit uspořádání obrazovek

A pardon, nevšiml jsem si, že tazatel má W7. Omlouvám se.

Jde to i ve Win7

Je tam pro laika nekolik zasadnich rozdilu. Windows 7 nemaji nastaveni, volba ke ktere je treba se v ovladacich panelech dostat se nejmenuje zmenit usporadani obrazovek a neproklikava se pres kategorii system.

Kdyz ve Windows 7 kliknete pravym tlacitkem mysi na plochu a date volbu "rozliseni obrazovky" tak se octnete v nastaveni rozliseni obrazovek, kde si muzete mysi pretahnout obrazovky tak, jak vam to vyhovuje.