» Poradna » Počítačové sítě

Viber online status

dobrý den,chci se zeptat, jestli je emožné na telefonu vidět ve Viberu online někoho ,když zrovna online není?Online znamená aktivní používání aplikace, jako psaní, volání atd? nebo to zobrazuje jen když má tel. přístup k datům, wifi atd?a status-online naposledy před xxx minutami, znamená aktivní použití nebo taky jen když bylo připojeno k datům?jde mi o to, že u přítele vidím online i několikrát během noci, když online není a spí.čím je to způsobeno? na základě čeho se viber připojuje a ukazuje status online?díky moc za odpověd

Odpovědi na otázku

Může tam chodit v noci za holkama.Nebo to také dělá probouzení zařízení z důvodu nějaké aktivity.Hoď to za hlavu, kluků je když tak plná zeměkoule

haha,oravdu by me zajímalo kdy se to spouští. jestli pokud je clovek najety a aktivni primo tam nebo to ma jiny spoustec..dekuji

díky, ale stjeně to nechápu :( takže by se měl čas online ukázat vždycky když vezme telefon do ruky a něco na něm dělá a je připojen k síti? to by občas ale byl online nonstop. ato zase není..je online třeba na messengeru, ale na viberu ne.na to, když se ráno připojím na viber, tak vidím že byl online naposled např. 2.32 ráno,ikdyž spí..omlouvám se, aleprostě tohle nepobírám jak funguje..:)

Tak to neřeš, prostě si to dělá co chce. Zkus se obrátit na podporu Viberu, na fb odpovídají.

díky, to jsem zkoušela, ale poslali mi jen at vyplním jakýsi formulář, a že se ozvou..tak jsem vyplnila ale bohužel bez odezvy ty s tím máš nějaké zkušenosti?

Zkušenosti s tím mám takové, že vím, že to ukazuje nesmysly, alespoň z našeho laického pohledu. Takže "last online" neberu vážně a nezabývám se tím. Proč taky?

Status u Viberu se zřejmě mění i v klidovém režimu koncového zařízení (kdy uživatel mobil vůbec nepoužívá) , např.při odpojení Internetu (vstupu mimo dosah wi--fi atp.), avšak status "online" by měl odpovídat nejvyšší míře aktivity, jelikož konfirmace doručení zprávy do zařízení (dvojité zatržítko zatím nezelené) se objeví, aniž byl oznámen status "online". Pokud uživatel vstoupí do aplikace, pak již je změna statusu svižná: např.u webové aplikace WhatsApps přímo vidíme, kdy "druhá strana" právě píše.

znamená to tedy, že status online znamená aktivní používání, jako psaní zpráv, volání, čtení zpráv, atd...?a status- naposledy online v XY hod. může být i jen připojení k netu?tohle se asi rozlišit nijak nedá že? :(u whatsapp je to jasné, tam je to krásně viditelné, ale viber v tomhle dost kulhá..díky

A nepíšou to v odkazu, co jsem ti posílal?You (and other Viber users) will appear as 'Online' if the app is open on your device.You (and other Viber users) will appear as 'Last seen' with a timestamp if the app is running in the background.

Chápeš, co znamená online? Přesně podle toho se nejspíš viber chová. Z pohledu uživatele to vypadá, že si dělá co chce. Každopádně nechápu, proč to pořád řešíš.

prostě je to stíhačka. nestačí ji lidem psát a volat, ale ještě má potřebu sledovat zda to četli a jsou u telefonu .... případně má sama stíhače, k tomu nečisté svědomí a řeší co se o ní dá z viberu zjistit. zkrátka - nikdo normální by to takhle nepitval :))

Jsem přesvědčen, že se tu takto neptá poprvé...

díky za názory "odborníků" jediný co mi pomohlo byl odkaz na viber podporu- takže odesílateli díky.zbytek komentovat nebudu..o takový chytrý komentáře nestojím a ego si hoňte někde jinde.Díky!

Jestli jsi sama nedokázala najít kontakt na viber podporu, pak sorry, ale nezasloužíš si nic jiného, než jsi tu schytala...

bože..končím.dík. čau!

Tak snad se tu za týden neobjevíš se stejným dotazem, jak máš ve zvyku. A příště rovnou použij mozek...

ty seš fakt jednoduchej.. psala jsem že jsem tu prvně..ale to se ti asi nepodaří pochopit.

Od tebe to sedí - s tou jednoduchostí ...

A co myslíš, že ti podpora viberu řekne? Vysvětlí Ti, co znamená online?

Romane, od zacatku se tady do slecny nemistne navazite. Jsme tady prece v poradně a diskuzi jsou otevrene dvere, ale vy si nemůžete pomoct s osobnim hodnocenim pisatelky. Vite odpoved na otázku, která se tady probira? Ne? Nashledanou. Ano? Diskutujte. Takové lidi na diskusích mam nejradši. Hezky den

Kasli na ty nazory chytracku, kteri o tom nic nevi a resi, proc to potrebujes vedet, misto aby pomohli nebo mlceli. Mam stejnou zkusenost. Dela to ale vyhradne Android. S IOS problem nemam. Casto pritel sviti online pred chvili, pritom ma treba telefon v jine mistnosti na nabijecce. Asi se to opravdu spina pri mini vypadku site nebo pri hledani signalu, kdovi. Ale hlavu si s tim nelam, ze by ti lhal. Opravdu to tak delava. Obzvlast kdyz je napojenej treba na wifi v praci, kde se k ni pripojuje stovky lidi a signal kolisa.

To neni pravda,ty idiote! Je v tom peknej zmatek,prase,aby se v tom vyznalo.....Nedivim se ji. Me se pak lidi smejou,ze furt i v noci vysim na fb a viberu,pritom to tak vubec neni. Nechapu,proc by se nemohla zeptat a chtit se v tom trochu orientovat,nez takovejdle technickej blazinec! Akorat od nikoho z vas chytraku nedostala smysluplnou odpoved,jen odsuzujet,paka,fakt!

se mi stalo s pár různými chatovacími službami, že se např. hlásil online uživatel s uspaným PC, který navíc u PC na 100% nebyl, a podobné blbosti.Takže vyvozovat z toho lze maximálně to, že samotné oznamování statusu je velmi často totálně na houby a ta informace často nijak neodpovídá skutečnosti.

Ahoj tohle se mi taky stava. Kamarád ma viber, ptala jsem se ho proc je třeba dnes často online. Říkal ze tam cely den nebyl, tohle stejné se stalo i minulou neděli. Nevim jak je to možné

jo me taky nerozumim tomu. porad se mi u nekoho ukazuje online pred xxx minutami..ve dne..v noci...pritom nekdy to neukaze dva dny zadnou aktivitu a pak treba 20x za den. nechapu proč se to deje? jak tohle funguje,teda resp. nefunguje?

Ano přesně tak. Nevim jak je to možné ale zajímalo by mě to. Ja to zpozoroval tak pred 10 dny a zatím se to delo 3x ale jsou kvůli tomu zbytečné hádky

ano ano deje se to porad. myslim ze e to tim pokud neni app ukoncena úplně jakože zavřená a dana pryc z tech karet na pozadí.tak se to asi ukazuje tteva 20x denne online....a pak zas treba dva dny nic...zlatej whatsapp

Je to způsobeno tím, že když jste připojena k wifi nebo máte zapnutá data, tak se automaticky napíše, že je online. Je to kvůli tomu, že když vy vidíte, že je na wifi, tudíž jeho mobil přijme tu zprávu a tudíž víte, že mu můžete napsat a on si to přečte, protože mu zpráva došla. A tak víte, že si to přečte.Snad to pochopíte.:))

yo

10.6.2018Ukazovani ze byl někdo online i když nebyl, tento problém přetrvává pořád.

No já mám ten samý problém... Psala jsem příteli zprávu, ní když nebyla přečtená tak mi to ukazovalo že byl online před chvílí, pak zase před 40min..20min..atd. jednou do hodiny byl jakoby "aktivní"... Neze bych ho sledovala ale přišlo mi to strašně zvláštní.

Dělali jsme test. Kámoš si apku schoval mezi skryty aplikace, vůbec na viber nechodi nekolik dnu, první 3 dny byly ok jenze od včera mi to ukazuje ze byl klidně i několikrát do hodiny online. Respektive ze byl před chvílí online, pred 18 min online atd. V noci, ve dne. I když tel v noci měl na stole a spal.

Ja som mala ten isty problem vecne hadky,je to naozaj tak akonahle pripojis na WiFi tak ti ukazuje ze si online

Online stav zjištíš ve Viberu v chatu. Kdy byl naposledy online se objeví nahoře pod jmenem.

mám problém s viberem pořád mi to ukazuje že jsem online už mě i moje holka osočuje že ji podvádím, píše jí že jsem online skoro každých 5-10 minut, ukazuje to ještě někomu ? Viber říká že při posledním updatu se tento problém měl vyřešit.Děkuji za odpovědi

Ano ja mam stejný problém který trvá vic jak týden

Dobrý deň, včera som mal podobný problém, moja snúbenica ma obvinila že som bol na Viberi a pritom som tam vôbec nebol niekoľko dní. Veľmi ťažko sa dokazuje také niečo.

Aplikace mi udelala problém ve vstahu.

A já se kvůli tomu pohádal se svojí přítelkyní natolik, že jsme se asi rozešli protože to nechce pochopit.Takže vzkaz pro všechny....neřešit,protože si to dělá co chce.

nevím jak Vám, ale poslední dny mám pocit že viber ukazuje opravdu pravdu.od toho co tam přibyly ty fajfky o doručení a přečtení, stejně jak na whatsappu, tak mám pocit že když to zkontroluju z druhýho telefonu, tak to opravdu odpovídá...zkouším zapnout wifi, data....běží na pozadí....a pořád ukazuje pravdu...tak snad to tak opravdu je :)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na následující otázku.Při odesílání zpráv z Viberu se mi zobrazí jen jedna fajfka a dál už se zpráva neodesilá. Předem děkuji za odpověď, moriarty.

Ja mela mesic ten samy problem, ted uz je to lepsi. Mam pocit, ze co aktualizace, tim to je horsi. Ted mi treba zmizely ty sipky s polohou a nemuzu je uz nikde najit. Neni uz tam ani moznost sdilet polohu. Jen jednorazove poslat 😤😤😤

Taky vam z niceho nic ve viberu zmizely v chatu fotky lidi,ktere mate ulozene u kontaktu a neukazuji se v komunikaci? Nebo de prepsaly udaje odesilatele,misto aby tam byly ty,ktere mate u jeho kontaktu v telefonu vy?

Priatel bol na viberi online on tvrdi ze tam nebol moze sa to stat

Jak je možné když přítel spí má na statusu onlain několikrát za noc