» Poradna » Ostatní

Viber nemuzu cist starsi konverzaci zablokovana

Mám naistalovanej Viber v mobilu.pravidelne ho aktualizuji.nemuzu cist starsi konverzaci.je tam napsany správy s ucastnikem jsou zablokovana.jak to odblokuji.mnel jsem telefon nastavenej na továrni nastavení.viber jsem si spátky naistaloval.mam svuj profil ale muzu cist jen novejsi správy.starsi od 30.12.neprectu.muzete mi pomoct.moc dekuji.dival jsem sa tam na pomoct viberu,ale není tam cestina,nevyznam se tam.S pozdravem Petr

Odpovědi na otázku

Na co potřebuješ češtinu? Tu ty přece neovládáš...

Omlouvam se.jsem slovak.mozna píšu s chybama.muzete mi poradit?Dekuji

Tak piš slovensky, ne? :) Poradit není co, tohle asi není chyba na tvé straně. Jinak za tečkou se dělá mezera a první slovo nové věty začíná velkým písmenem. A pokud se nepletu, tohle snad platí i ve slovenštině ;)

Ja jsem to psal rychle a nepotrebuji tve rady z pravopisu!!!!

Tak piste pomalu. Jakmile je problem dotaz vubec precist, nikdo se s radou nepretrhne. (Proste je dobre se chovat slusne k nekomu, od koho chcete pomoc..)

Ono se to může někdy v životě hodit, nepsat jak prasopes... Ono se to hlavně blbě čte.

To je hloupá výmluva. "Píšu rychle" nebo "píšu z mobilu". I když píšu rychle, neznamená, že musí text vypadat jak telegram. A gramatika snad taky nezdrží, ne?

A někdo vás nutil psát česky a rychle? To bylo jen vaše rozhodnutí, výsledek je ten, že se ten dotaz nedá prakticky číst.

Zabrousil jsi do vzdělané společnosti. Tak s diakritikou a bez chyb.

Piš slovensky bez chyb. U nás nemáme nějaké debilní jazykové zákony. Lidově - piš jak ti zobák narostl.

pokud jsi si Viber data nezálohoval (má na to přímo položku v nastavení) a provedl tovarní nastavení tak ty zprávy prostě už nikdy neuvidíš. Nejsou uložené na žádném serveru, ta data byla v tvém zařízení a to jsi vymazal.

Ďakujem za odpoveď. Viber som mal nastavený na zálohovanie. Na druhom chatu môžem prečítať i staršie správy,len u toho jednoho,môžem čítať správy po určitý dátum. Potom už mi píše,že to je zablokované. Môžete mi poradiť? Ďakujem!

Mám tam aj staršie chaty a u tých môžem prečítať všetky správy.

a něměl jsi ho skrytý pod PIN? takový chat se nikdy nezálohuje a vysloveně píší že v případě smazání viberu se k těm datům už nedostanete

Práve že nie! Potrebujem to nejako odblokovať,ale neviem ako? Keď to je vôbec možné. Sú to pre mňa osobne dôležité správy. Keby som aspoň vedel napísať o radu na Viber.

Zrovna jsem ti chtěl napsat, proč se nezeptáš na podpoře Viberu

Tak to mne zklamalo. Hodně lidí preferuje Viber,jak je dokonalý a on ani neukládá zprávy na server. To Skype umí.

to je schválně... a osobně ot považuju naopak za velkou výhodu - pokud chci tak si to zálohuji, pokud ne, nemají má data na něčím serveru cvo dělat. btw: z nejrozšířenejších IM kecálků je viber jednoznačně top

Do počtu uživatelů má stále co dohánět. Zas taková bomba to není.

Co může a bude mít navrch,je messenger ve Facebooku.