» Poradna » Windows (a jiné OS)

Viber - Kde je složka ViberPC ve Windows 10? Zálohování zpráv

Zdravím!Můžete mi prosím poradit, kde se schovává složka ViberPC, kde by údajně měla být záloha zpráv Viberu? Měla by být v AppData/Roaming... Ve Windows 10 ale prostě není. Ani google neporadil.Víte, prosím??

Odpovědi na otázku

Ta složka tam je,ale co je v ní https://www.youtube.com/watch

Já Ti říkám, že tam ta složka není.... jako není. Jako fakt není.

AppData je skrytá složka, máte zapnuto zobrazení skrytých složek?

AppData je. Ale uvnitř není složka ViberPC. Ano, mám zobrazené skryté a systémové složky.