» Poradna » Mobily

Vhs do pc

helou,objevil jsem pár kazet, který bych rád převedl do pc. na netu jsem objevil tohle udělátko, neporadil by mi někdo, jestli se to vyplatí vůbec kupovat, a jestli je to opravdu tak jednoduchý jak to vypadá?díky vás!http://www.dx.com/cs/p/usb-2-0-pc-transfer-...

Odpovědi na otázku

A nebyl tu nedávno podobný dotaz a nakonec dotyčný dal obrázek Betamaxu od Sony?

máš s tím experience? co třeba závislost na typu videorekordéru? kompabilita s pc atd..? díks

"...máš s tím experience..." "...díks..." Sice nerozumím koni tvého vepřového, ale mám neodbytnou chuť vzít dřevěnou měchačku a...

měchačka nebude třeba, stačí jenom kdybys mi poradil, děkuji

pan z junajtid stejts?

Mám podobný grabber z aukra, kdy jsem sice z VHS nikdy do pc nepřeváděl, ale ze staré videokamery, co je na klasickou micro kazetu, to dělávám bez problémů - a funguje vcelku slušně. Jen můj grabber je pouze pro Win XP, kdy tuten, co sis našel, je i pro Win 7, což by pro tebe mohla být výhoda.

kamerku mám taky, ale už není funkční a do opravy nejdu, zajímalo mě, jestli tohle udělátko funguje, když to nepůjde přímo z rekordéru, tak snad kameru někde pujčím. jenom dotaz, když to připojíš k pc, jak se ti to načte? jako nová mechanika, nebo nebo usbdisk? předpokládám, že je potřeba k tomu naistalovat i příslušný SW..? díky

Já mám kameru sice funkční, ale už ji vlastně nepoužívám. Ke tvému dotazu jen následovné - kameru přímo nepřipojuji do nb, ale do grabberu a ten teprve přes usb do toho nb. Potom ale se mi v systému, jako nové zařízení, tak nezobrazí. Dokonce ani grabber nevypadá, jako by byl připojen - je na něm ledka, co má svítit. Ke grabberu byl na cd záznamový soft, kdy po zasunutí grabberu jsem soft nainstaloval a až potom se grabber rozsvítil, že je v pohotovosti a připravený. Pak propojím kameru s grabberem a záznamový soft spustím a nastavím jej, aby detekoval signál z kamery a dám mu REC - a začne záznam. Když mám dost místa na hdd, pak můžu natáčet klidně i hodiny záznamu. Pak REC vypnu, zastavím přehrávání záznamu z kamery a mám to.

řekl jsem to zjednodušeně, bylo mi jasný že nepřipojíš kameru rovnou k pc. pustíš v kameře záznam z kazetky a následně hned REC v SW? každopádně díky ti za odpověd

Jak říkáš, ale znovu podotýkám, že si to v tom softu musíš navolit, odkud brát signál. Při prvním testování mi to chvilku trvalo, než jsem zdroj signálu našel, ale pak už to fachalo.

Neoplati sa to. Obraz z toho vyzera ako 5-ta kopia VHS.

taky si myslim, že to nebude kdovíjaký, ale jinak potom, dosáhnout lepší kvality, moc tomu nerozumím, ale věřím, že v dnešní době to už musí nějak jít, a do firmy, kt mi to převede, se mi to dávat nechce..

Ak chces slusny zaznam z VHS do PC, hladaj grabery, ktore digitalizuju kompletny TV obraz 768x576 PAL. V dnesni dobe bezna spotrebna elektronika ide vyvojom dozadu.

ako je na tom DTV 1800H?

Netusim. Nepoznam vsetky karty na trhu. Velmi dobre skusenosti mam s Miro Video DC30+/DC10+. Tieto karty nahravali velmi slusne prave z VHS, daleko lepsie ako nove USB hracky.

hodil bys mi prosím nějakej typ a link pro takovej graber? díky

Jsem nějaká zmatená tu na této poradně, kdy si nejsem jistý, jestli se ptáš zrovna mně? Pokud ano, pak mám přesně tuten typ http://aukro.cz/usb-video-grabber-vhs-dvd... . Ale jak říkám, je pouze pro Windows XP, pro Win 7 ovladače jsem nenašel. Ikdyž vlastně našel, ale nikdy nezkoušel - mám v nb dualboot a tak mi je to fuk.

ishi - díky za link, ale využiju ten jak jsem našel já, jak říkáš, nemá podporu win7. otázku jsem ale směřoval na West70 ;)

NZ - štastnou ruku při nákupu.

kdysi jsem pouzila na prevod grabber z lidlu a bylo to ok. Takze tohle je neco podobneho.tady je jak to fuguje:https://www.youtube.com/watch