» Poradna » Programy

Vhodný program pro natáčení software-demo prostředí

Zdravím,rád bych se zeptal, zda máte někdo zkušenosti s programem vhodným pro natáčení demo-prostředí a jeho případnou obrazovou úpravu? Pro představu bych rád vytvořil animaci podobnou např. tomuto:https://1zkr2f2l0vad2a1nec3aw03r-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2022/0... Jenže pomocí klasického nahrávání obrazu např. přes ShareX se mi to nepodaří, už jen kvůli tomu, že je vidět šipka, ale je toho samozřejmě víc. Pro následný stři videí používám Davinci Resolve, ale i tam jsem narazil na některý limity, které mi při tvorbě podobné animace brání. Předem díky za případné tipy

Odpovědi na otázku

mno, vzhledem k tomu, že i screenshot programy umí nesnímat kurzor, tak bych se sakra divil, kdyby to nešlo udělat i v SW na nahrávání plochy.

Narážím tu ještě na jeden problém, a to že Windows ve webové aplikaci, kterou chci natočit, háže pop-up okýnka s popisem. Prakticky to stejné, když najedete na složku na disku v pop up okýnku pak vidíte typ, autor, nadpis, atd...

si to zkus jak to bude vypadat v live linuxu - pokud to bude OK, můžeš si to natočit ve Virtualboxu, pokud teda tvůj komp není nějaký slabý šrot.

s myší odjeď do pryč a většina aplikací lze ovládat klávesnicí - "TAB", šipky apod.