» Poradna » Programy

Vhodný program na jednoduchou úpravu obrázků pro WEB

Sháním vhodný program zdarma, který umí obrázky zvětšovat, zmenšovat a oříznout. Jde mi hlavně o JPG, aby obrázky měly co nejmenší velikost. Všechno to kromě velikosti umí Malování ve Windows, ale já ho chci mít co nejmíň bajtů a dát na web. Také jednoduchá změna bitové hloubky z 24bit na 65556 barev by pomohla.Nic složitého nepotřebuju.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Podívej se na program FastStone Image Viewer 2.8. Měl by splňovat vše co požaduješ a je samozřejmě zadarmo. Instalačku si stahij zde: http://www.faststone.org/