» Poradna » Ostatní

Vhodný PC na hry jako je WoT, colony survival, Minecraft, Unturned... Do 5000 Kč

Dobrý den, nemám nejsilnější PC, a potřeboval bych poradit, jaký PC by byl vhodný pro hry, jako jsou třeba ty, které jsem jmenoval v nadpisu. Nejlepší by bylo do 5000, ale nad 7000 nepůjdu. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Nelze zvyš Budget

12000?

pokud máš wokna a monitor tak čistě pc by za 12 šel

Žádné. Za to je tak možná slušný mobil.

viz steam colonyhttp://store.steampowered.com/app/366090/Colony_Survival/Operační systém: Windows Vista/7/8/10Procesor: Intel i5-2300 (2.8 GHz quad core) or equivalentPaměť: 4 GB RAMGrafická karta: Nvidia GTX 750 or equivalent, 1920x1080 displayotevres alzu treba a zistis ze nejlevnejsi procesor i5 je za 4500kcnejlevnejsi grafika gtx je za 3400kcpotrebujes jeste desku,skrin,zdroj,ramky,system a disk.

Není to prča za tyhle prachy.... novou desku a AMD procák, novej zdroj, starou grafiku a někde splaš za pár korun nějakej HDD, krabici a pár ramek. A postupně dokupuj... A nebo kup někde nějakou celou starou sestavu. Tak jako tak to žádná výhra nebude.

doporučoval bych později dokoupit SSD na systém. Herní bych to nenazíval,je to úplný základ.https://www.czc.cz/143541,165632,185237,2044...

+ chladič CPU , třeba spartan 3 lt

A chces nove nebo muze byt i pouzite ja jsem koupil pc za 4.5k a wot na stredni detajly 120 fps .minecraft 120 fps protoze my to monitor vic nepodpoři . Cs:go 300 fps colony survyval take 120 vic nemuze muj monitor a pc procak amd fx6350 grafika amd radeon r9 270x 4g ramky 8gb zdroj 700w cubox mini hard disk samsung a zakladni desku aby proste pasovala na procesor a ramky jinak ostatni uz najdes sam