» Poradna » Notebooky

Vhodný notebook do 15-17000

Zdravím, chci si koupit nějaký kvalitní notebook který mi rozjede hry, no ale bohužel nevím jaký. Jaký by jste mi doporučili?

Odpovědi na otázku

"hry" rozjede v té ceně jakýkoliv takže stačí zajít do obchodu a něco si vybrat

To za tie prachy kupi nejake "HERNÍ MONSTRUM"

V této cenové relaci můžeš na notebooku tak akorát hledat miny nebo hrát pasiáns. Lépe to vyjde na plechové bedně. Pokud chceš skutečně hrát hry, tak si pro peníze jdi ještě nejméně jednou a ani tak to na notebooku nebude žádný zázrak.

Otazka je na jake hry? Pokud Mafia 1, tak to nebude problem, pokud Mafia 3 a podobne, tak na to rovnou zapomen... Na moderni hry, za tyto penize, notebook nesezenes...

Mafia 3 je pro PC hlavně velmi špatně optimalizovaná, takže tam to nebude žádná sláva ani na výkonnějších mobilních grafikách.

Ano GTX 950M staci na starsie hry a na nove len v nizkych detailoch.HP Omeny osobne nepoznam, takze nedokazem komentovat, ci sa hreju, ci maju hlucne chladenie, ake je vyhotovenie atp.