» Poradna » Ostatní

Vhodné příslušenství k tabletu Samsung Galaxy A7 10.4

Přeji hezký den.Koupil jsem do rodiny tablet Samsung Galaxy A7 10.4 Wifi. Bude sloužit především jako další výstup kabelové televize a bude jen doma a na dovolenou.Chtěl bych vás poprosit o návrh vhodného příslušenství:1 MicroSD karta (256GB) na přenášení filmů v MKV, MP4, sledování fotografií a videí z foťáku - můj výběr Samsung MicroSDXC 256GB EVO Plus UHS-I U3 https://www.alza.cz/samsung-microsdxc-256gb-e... 2 bezdrátovou klávesnici v pouzdře (do 1500Kč) - můj výběr https://www.acmobile.cz/samsung/zesilene-pouzdro-... 3 ochranné sklo - můj výběr https://www.acmobile.cz/samsung-galaxy-tab-a7-10-... 4 gamepad do 800Kč - pro kluky 5 a 7 let - hlavně na minecraft a skákačky typu ježek Sonic - můj výběr iPega 9139, https://www.huramobil.cz/ipega-9139-bezdratovy-gam... Pokud by jste si mysleli, že některý nákup je špatný, budu rád za váš protinávrh.Děkuji Spad

Odpovědi na otázku

Co to je přesně za model, můžeš dát odkaz? Jinak nevím co myslíš tím "Bude sloužit především jako další výstup kabelové televize"?

Zdravím, 256 GB karta mi přijde zbytečná a ještě stále drahá, řešil bych to cloudem a celý cloud bych si zálohoval na externí disk. Klávesnice asi dobrá, ale pak zjistis, že ji vlastně k tabletu nepotřebujes a akorát se na ni bude prášit..nebo budeš vůbec línej pro ní jít docela to znám a nevím co to má znamenat další zdroj kabelové televize. Nicméně bych dal nejakou IPTV, osobně mám O2 tv a nemohu si stezovat až na 4 zařízeních současně a další jejich specifika.

Tu SD kartu chci kvůli tomu, že mám malý kluky a tablet pojede s námi na výlet, kde jim večer pustím film/pohádku. A přihlédneme si fotky co jsme přes den udělali. SD karta je lepší je připojený SSD. Kdo má děti chápe. U té karty mě pak zajímalo, jestli vyhovuje co do rychlosti, aby se filmy netrhaly a obrázky se načítaly rychle.

Omlouvám se za překlepy. Má tam být "Prohlédneme" a ne "Přihlédneme" a pak "SD karta je lepší než připojený SSD disk"

Mám kabelovku a ta mě umožňuje spouštět obsah TV mimo televize na třech dalších zařízeních jako je tablet, PC, notebook. Takže hlavní funkcí tohoto tabletu bude sledování TV.

No, to záleží hlavně na tom, jak dobře vám doma funguje internet...

Jsem z krajského města a máme kabelovou televizi a optiku až do baráku.Takže rychlost přístupu na internet je velmi slušná.