Vhodná grafika k i5-8400

Zdravíčko, poprosil bych Vás o tip na grafickou kartu k přiložené sestavě.--> https://www.czc.cz/3uh3cfu9j8i538n2hpv335bea... Co myslíte, jaká grafika se bude hodit nejlíp ?//titulek doplněn//

Odpovědi na otázku

Tento seznam není označen jako veřejný.

Načo Ti je 3,2 GHz RAM? Nevyužiješ ju. Ibaže by si ju časom chcel predať (vymeniť RAM za 4x 16GB) a kto má Ryzen, kúpi ju rád aj v budúcnosti. Ale inak je zbytočné si u Intelu priplácať za vysoké frekv. u RAM. Prečo non-K CPU, ale Z doska? GK tam ide akákoľvek, možno aj RTX 2080 Ti. Aký máš na ňu rozpočet?

Sestavu už mám. Jsem spokojen a K procesor můžu koupit kdykoli.. 8400 jsem sehnal výhodně ale zatím jsem spokojen.. Až bude potřeba koupím káčko. Proč bych nevyužil RAM ?

Koupě taktovacího modelu vás při nedostatku výkonu nezachrání. Bude to naprosto zbytečná investice. Proto to chtělo koupit buď hned, aby jste to mohl ihned využívat, nebo to nekupovat vůbec, čímž by jste ušetřil nějaké ty peníze.

Tu sestavu už máte? Že by bylo vhodné udělat pár změn.Grafiku lze použít jakoukoli, která se prodává na současném trhu. Vhodné je všechno.

Jakých pár změn jestli s můžu zeptat ?

Pokud už jí máte, tak žádné. Otázka je na kolik vás ten procesor vyšel. Je/byl super, ale to stál 4000Kč. Dnes ho mají za 7000Kč. Mohl jste si odpustit tu taktovací desku a ušetřit. To samé levnější ram moduly - taky by jste možná ušetřil. A skříň bych vybíral rozhodně jinak, tak aby měla možnost větrání i horem. Tohle je kancl skříň, ne do herního PC. Máte v ní alespoň osazené full ventilátory? Dodává se totiž jen s jedním vzadu. Ty dva dopředu jste doplnil?Když tam bude nějaká žravá grafika, tak tam bude hezky teploučko, proto je nutné větrat. A vám to potáhne ze skříně jen jeden větrák.Ale když už to máte, tak to máte. Můžete osadit jakoukoli grafiku, která se do té skříně vleze. U žravých modelů musíte počítat s vyššími teplotami, protože nebude ve skříni takový průvan.